Your search results

Posiadamy licencję pośredników nieruchomości oraz ubezpieczenie OC. Systematycznie uczestniczymy i doskonalimy umiejętności zawodowe na szkoleniach. Wykonujemy opracowania i ekspertyzy oraz doradztwo w zakresie rynku nieruchomościami.

Nasza oferta skierowana jest do osób, które przede wszystkim cenią sobie bezpieczeństwo i chcą zaoszczędzić swój czas, energie, pieniądze oraz uniknąć rozczarowania. Kancelaria Nieruchomości zajmie się profesjonalnie sprzedażą, kupnem lub najmem Państwa nieruchomości od samego początku do bezpiecznego zakończenia.

Zaufaj naszemu doświadczeniu i umów się na spotkanie. Działamy skutecznie.

Proponujemy

Gwarancję Najwyższej Jakości

Działamy szybko i nieszablonowo w ten sposób zaoszczędzisz  czas, który możesz spędzić tak jak lubisz , a my zajmiemy się całą resztą. Wspieramy Cię od pierwszego spotkania aż do końca transakcji.

Rozliczamy się za efekty naszej pracy – więc robimy wszystko, aby były one jak najkorzystniejsze. Gwarantujemy  brak opłat przy braku transakcji. W każdą powierzoną nam nieruchomość inwestujemy środki finansowe oraz czas. Dzięki temu  Kancelaria Nieruchomości ma dodatkową motywację, a kontrahenci gwarancje 100 % skuteczności.

Odpowiadamy za każdy etap

Pracujemy dla Ciebie i bierzemy odpowiedzialność za swoje działania oraz efekty. Wszystko odbywa się według wypracowanej strategii Gwarancji Najwyższej Jakości.

Sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości

Założeniem Kancelarii Nieruchomości jest kompleksowa i fachowa obsługa polegająca na dokładnym przygotowaniu transakcji oraz dogłębnym sprawdzeniu dokumentów pod względem prawnym, przez co dajemy bezpieczeństwo kupującemu, sprzedającemu, najemcy i wynajmującemu. Unikniecie pułapek prawnych uniemożliwiających sprzedaż i uzyskanie jak najlepszej ceny oraz potencjalnych problemów w przyszłości.

Przygotujemy dokumenty, umowy zgodne z zapisami ustawy i z jej postanowieniami.

Nie ma jednolitej i uniwersalnej umowy, których wzory znajdziemy w intrenecie. Każda umowa powinna zostać indywidualnie dostosowana do warunków lokalowych, wyposażenia i kwestii płatności, co pozwoli uniknąć pojawiających się później problemów. Szybciej zbierzemy wszystkie niezbędne dokumenty do zakończenia transakcji.

Zajmujemy się Home Staging – czyli przygotowanie nieruchomości do sprzedaży bądź do wynajmu

Celem Kancelarii Nieruchomości jest szybka i skuteczna pomoc naszym zleceniodawcą dlatego stosujemy techniki home stagingu. Zadaniem home stagingu jest atrakcyjne zaaranżowanie wnętrza, które ma podkreślić jego charakter oraz zainteresować jak największą liczbę oglądających nieruchomość i przyspieszyć sprzedaż lub wynajem za możliwie najwyższą cenę.  Zastosowanie odpowiednich technik zmienia charakter nieruchomości i staje się produktem atrakcyjnym dla nabywców. A także jest skutecznym sposobem na  zwiększeniu realnej wartości Jednym z podstawowych założeń home stagingu jest działanie niskokosztowe.

Prezentujemy nieruchomość

Społeczeństwo coraz częściej kupuje oczami, aspekty wizualne każdej oferty są dla nas bardzo istotne. Kancelaria Nieruchomości podchodzi do tego w pełni profesjonalnie dlatego jest wyposażona w profesjonalny sprzęt i obsługę, a to daje gwarantowany klucz do sukcesu.

Oferujemy klientowi cztery formy prezentacji nieruchomości:

1.       Profesjonalna sesja zdjęciowa

Za pomocą profesjonalnie wykonanych zdjęć wnętrz można przyciągnąć wielu potencjalnych chętnych, z których niejeden stanie się nabywcą lokalu wybranego z takiej oferty nieruchomości.

2.        Wirtualny spacer

Wirtualny spacer 3D to kolejna formą prezentowania nieruchomości. Klient może przespacerować się po danej nieruchomości. Dzięki takiemu spacerowi można dostrzec m.in układ mieszkania czy domu.

3.       Zdjęcia z drona

Wykonujemy profesjonalne zdjęcia z drona nieruchomości takich jak domy, działki, obiekty przemysłowe, hotele czy pensjonaty. Zdjęcia z lotu ptaka pozwalają pokazać fotografowany obiekt z zupełnie nowej perspektywy.

Zamawiając taką usługę u nas, zwiększacie sobie szansę na szybszą sprzedaż nieruchomości lub osiągnięcie wyższej kwoty sprzedaży.

4.       Film prezentujący nieruchomość

 W filmie zawarte są najważniejsze informacje na temat sprzedawanej nieruchomości. Dowiadujemy się w jakiej lokalizacji znajduje się sprzedawana nieruchomość, jaki ma układ, jak wygląda pomieszczenia wewnątrz oraz zewnątrz. To doskonałe połączenie wyżej wymienionych wcześniej form prezentacji nieruchomości: profesjonalnej sesji zdjęciowej, wirtualnego spaceru a także widoku nieruchomości i jej okolicy z lotu ptaka.

Oszacowanie wartości nieruchomości

Dzięki doświadczeniu i kwalifikowanej obsłudze Kancelarii Nieruchomości możecie poznać realną cenę, za jaką można sprzedać, kupić, nająć lub wynająć daną nieruchomość.  

Współpraca

Decydując się na współpracę z Kancelarią Nieruchomości  masz pewność bezpiecznej transakcji.

Współpracujemy z prawnikami, notariuszami, doradcami kredytowymi, geodetami, rzeczoznawcami architektami wnętrz, homestager, inwestorami oraz innymi agencjami.

Marketing nieruchomości

Atrakcyjne ogłoszenie oraz jego właściwa promocja w kanałach pozwoli na szybkie przeprowadzenie procesu transakcji. Pomożemy nie tylko przygotować ogłoszenie zwracające uwagę na istotne zalety nieruchomości, ale także doskonale wiemy, jakie są nowoczesne kanały sprzedaży na serwisach internetowych i jak wykorzystać narzędzia marketingowe służące rozpowszechnieniu informacji o sprzedaży.